Takma Saç (Peruk) Nasıl Takılır
Takma Saç (Peruk) Nasıl Takılır

Takma Saç (Peruk) Nasıl Takılır

Takma Saç (Peruk) Nasıl Takılır

Kişiler perukları kendileri kolaylıkla takabilirler.Uzun saçlı hanımların peruk takmadan önce saçlarını mutlaka toplaması gerekiyor.
Saçı olmayan kişiler için bu sorun yok zaten.Kayma gibi bir riskide yok saç olmadığı için,daha iyi oturur.
Toplanan saçın arkada potluk bombe gibi şeyler yapmaması için bu saçıda tokalarla yaymamız gerekiyor sağa sola.İyi bir başvuru formu için.
Perukları isteyen istediği vakit takıp çıkartabilir.Yatarken çıkartmak mümkündür,çıkartmayadabilirsiniz.
Ama çıkartmadığınız zaman fönünde bozulmalar vs.ler olabilir.Bazı peruklar yapıştırılarak kullanılır mesela.Bunuda kafasında hiç saçı olmayan insanların tercih ettiği peruklardır.Bazılarıda elastiki bir şablona sahip,kafayı saran bir fazla kafaya göre harmoni sağlayıp küçültülüp büyültülebilen peruklardır.

Saçımızı toplayıp yaydıktan daha sonra peruğumuzu önden hafif bir şekilde bastırıyoruz.Ondan sonradan lastikleri açarak,arka yaydığımız saçı iyice içine alıp bırakıyoruz.Taktıktan sonra kahkülünü koymak için ileri geri hareketlerle uzun veya kısa yapabiliyoruz.Fırça ile peruğa son modelini veriyoruz
.Bu şekilde rahatlıkla kullanılabilir.İnsanlar bunu işe giderken kullanabiliyor.Rahatsız oldukları için kullanabiliyor veya kahverengi saçı olup sarı olmak isteyen hevesini olmak isteyen bayanlar kullanabiliyor.Onun için peruk günümüzde yaygın olarak kullanılan bir aksesuar.

Etiket peruk nasıl takılır? takma saç nasıl takılır takma saç peruk peruk modelleri peruklar takma saç modelleri

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google