Susam
Susam

Susam

Rüyasında susam görebilen, zengin olur ve malı artar.   Rüyada susam bakmak, rızka ve helal mala, rüyada susam ekmek yardımcı ticarete, gelişen kazanca ve sevince delalet eder. Bir Takım yorumlara göre susam bakmak ara sıra hasar ve ziyana kötüye işaret eder. Rüyasında susam görebilen, zengin olur ve malı artar.

Rüyada görülen susam, bolluk, bereket ve paradır. Susamlı yiyecekler de aynı şekilde yorumlanır. Kişi rüyasında susamları atarsa para kaybeder.

Rüyada susam bakmak, malin artması ile yorumlanır. Rüyasında bir kimseye susam verdiğini gören o kimseye para verir. Birinin kendisine susam verdiğini gören o kimseden para alır. Diğer bir yoruma tarafından susam bakmak gittikçe gelişen mülk ile cümle parçası olunur.

Bir kimseden susam aldığını görebilen, o kişiden fayda görür. Bir tabirciye göre; susam ticaret malıdır. Eski, lezzeti ve rengi değişik olursa haram mal ve kederdir.

 Rüyada susam satın elde etmek iyiliğe, satış ise kötülüğe delalet eder. Bazılarına tarafından de susam ekmek ticarette çabaya, tarladan biriktirmek kazanca, istif etmek servete, susamı ezip yağını hariç tutmak bu maldan çok para kazanmaya muhabere eder.

Bir başka yoruma kadar de: Rüyada görülen susam, rızık ve helal maldır. Rüyada susamın sıkılmasının tabiri de böyledir. Susamın öğütülmüşü aziz ve kaslı bir maldır. Diğer hububat da böyledir. Rüyada susam ektiğini gören birey yardımsever bir memuriyete, iyi bir ticarete, takvaya, büyüyen bir kazanca ve sevince nail olur.

Rüyada susamın kavrulmuşu, şer, zahmet ve zorluktur. Bazı yorumcular, susam görmek doktorlar için hayırdır, öteki kimseler için de ateşli hastalığa kötüye işaret eder. Rüyada susam gören kimse zarar ve ziyana düşer.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google