Sümük
Sümük

Sümük

Rüyada sümük görmek, çocuğa, birinin evine sümkürmek o evden biriyle evlenmeye delalet eder. Rüyada sümkürmek borç ödemeye, eşinin gebe kalmasına yorumlanır.   Rüyada sümük bakmak, çocuğa, birinin evine sümkürmek o evden biriyle evlenmeye delalet eder. Rüyada sümkürmek borç ödemeye, eşinin gebe kalmasına yorumlanır.

Zahmetle sümkürmek sıkıntıdan kurtulmaya kötüye işaret eder. Rüyada bir adamın sümüğünü yıkayıp temizlemek, onun hanımına aldatma yapmaya ve bunu gizlemeye çalışmaya dikkat çekici eder.

Rüyada kendi sümüğünü yemek oğlunun malını, başkasının sümüğünü yemek yemek onun oğlunun malını yemeye, burundan akıcı şey rahatsızlık ve nezleye delalet eder.

Ufak bir hastalığa dikkat çekici eder.

Rüyada görülen sümük, çocuk ile ifade olunur. Bundan dolayı eliyle yere sümkürdüğünü gören kişinin hanımı, ömrü uzun olan bir kız doğurur. Bir kimse birisinin evine sümkürdüğünü görse, o evden bir kadınla evlenir. Şayet böyle bir koşul olmazsa konut sahibinin hanımına hainlik eder.

Bazı yorumcular, sümkürdüğünü görebilen kişi, birisine olan borcunu öder ya da borcunun ödenmesini ister ya da kavmi onun hakkında yaptığı bir işten ötürü ödüllendirilir, dediler. Birisinin yatağına sümkürdüğünü gören kişi, onun hanımına hainlik eder.

Rüyasında zahmetli bir şekilde sümküren kimse, endişe ve kederden kurtulur. Rüyada burnunda sümük olduğunu gören kişinin, karısının hamile olduğuna delalet eder. Rüyada sümüğünün aktığını gören kimsenin, bol miktarda çocuğu olur.

Bir yere sümkürdüğünü görebilen kişinin, sümkürdüğü yerin şerefliliği oranınca şerefli olan bir kadının bir erkek evladı olur. Sümük ve su gibi burnundan akıcı şeyler, rahatsızlık veya nezledir. Sümük yemek, borca muhtaç olmaya veya kararsız şeylere düşmeye delalet eder..

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google