Sel
Sel

Sel

Sel, düşmanın saldırısını ve yürüyüşünü gösterir.   Rüyada su baskını görmek, düşman saldırısına, rahatsızlık ve eziyete, zorlama bir yolculuğa, batıl ve yalan söze işaret eder. Rüyada görülen sel bir habercinin gelmesine yorumlanır. Rüyada taşan her çeşit su endişe, üzüntü ve musibete, hem kan ve pislik akıcı su baskını ilahi gazaba kötüye işaret eder.

Su Baskını, düşmanın saldırısını ve yürüyüşünü gösterir.

Rüyada sel bakmak görebilen kişinin, düşmanlarının saldıracağına yorumlanır ve temkinli olması gerektiği göze çarpan edilir. Rüyada sel evlilik hayatında birtakım sıkıntılar yaşanacağını delalet eder. Bu rüya işinizden istifa edeceğinize veya sağlığınızın bozulacağına delalet eder.

Rüyada görülen su baskını, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacağınızın dikkat çekici eder. Bu rüya, işinizden ayrılacağınız ve hastalanacağınız anlamına da gelebilir. Can Sıkıntısı ve sorundur.

Rüyada selin her yeri sular aşağı bıraktığını bakmak halka gelen bir bela ya da üzerlerine gelen bir düşman, salgın bir hastalığa kötüye işaret eder. Kendisinin sele kapıldığını ve sonra kurtulduğunu bakmak, devlet göre bir zorluğa uğrayıp ve daha sonra feraha çıkacağına, kötüye işaret eder. Su Baskını ile uğraştığını gören kimse, düşmanı ile uğraşır. Rüyasında sele set çekerek yönünü değiştirebilirse, düşmanına karşı üstün gelir. Gitmek istediği yere su baskını yüzünden gidemediğini gören kimse, aksiliğe uğrar, sıkıntıya düşer, isteğine kavuşamaz.

Rüyasında selden kurtulup çıktığını görebilen keder ve sıkıntıdan kurtulur. Bazılarına tarafından; sel, düşman, acımasız bir yönetici veya zalim bir birey ile tabir olunur. Rüyasında selin önünden kaçıp kurtulan düşmanından belirli olur. Bazı tabircilere tarafından; soğuk memleketlerde sel bakmak zarar, sıcak memleketlerde ise hayır, avantaj ve sevinçtir olarak yorumlanır.

Adaleli bir selin bir eve girerek orayı yıktığını bakmak, o ev halkının ölümüne delalet eder. Diğer bir tabirciye tarafından, rüyasında sellerin ve suların taşarak, her tarafı örttüğünü görmek, o yer halkına bir musibet ve azap geleceğine işaret eder. Sel, evleri ve yolları bozar veya yıkarsa, o memleketin devlet büyüğünün halka işkence yaptığına delalet eder. Cafer’i Sadik (RA) diyor fakat: Rüyada sel görmek, dört şekilde anlatım tarzı olunur: Büyük düşmana, zalim bir devlet başkanına, galibiyet kazanmış askere, fesat ve fitneye kötüye işaret eder. Abdulgani Nablüsi’ye tarafından rüyada su baskını bakmak, düşmana, zarara, zulme, fesat ve sözde şeylerle anlatım tarzı olunur. Rüyada su baskını görebilen bir eziyete uğrar. Ya hasta olur veya sıkıntılı bir gezi yapar. 

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google