Secde
Secde

Secde

Rüyada secde ettiğini gören kimse bütün dertlerinden kurtulur, refah ve rahata kavuşur.   Rüyada secde, Allah’a -c.c.- kişiyi yaklaştıracak fazla şanslı işlere, düşmana şampiyon gelmeye, zafere erişmeye, günahlardan arınmaya, tevazua, dünyasal ve uhrevi makamlara kötüye işaret eder. Rüyada bir dağın tepesinde secdeye ulaşmak, çetin ve şiddet bir işin üstesinden gelmeye, tepecik ve duvara secde etmek, büyük bir zatın himmetine sığınmaya kötüye işaret eder. Rüyada Allah’tan gayrına -put vb.- gibi şeylere secde etmek münafık bir topluluğa boyun eğmeye, rezil ve zelil olmaya dikkat çekici eder.

Rüyada secde ettiğini gören kimse tüm dertlerinden kurtulur, rahat ve rahata kavuşur.

Bir kimse rüyada, rüku ya vardığını, secde ettiğini ve Allah için namaz kıldığını görürse, Allah için alçakgönüllü eder ve boyun eğer, kibir ve azametten art olur. Allah-u Teala Hazretlerinin (C.C.) hudutlarını ve farzlarını yerine getirir. Namazını fazla kılar, din ve dünyasında açlık ettiği şeye hızla nail olur. Kendisine düşmanlık eden kişiye şampiyon kazanç. Bazıları, bir kimse Allah (C.C.) için secde ettiğini görse, düşmanlarına şampiyon gelir, zafere ulaşır ve günahları affedilir, dediler.

Rüyasında secde eden günahkar bir kimse, secde ettiğinde tövbekar olur. Tehlikelerden kurtulur ve istediklerine nail olur. Günahları affedilir, günahları affedilen kimsenin hayatı ve ömrü uzun olur.

Bir kimse rüyada Allah-u Teala Hazretlerinden (C.C.) diğer şeye secde ettiğini veya onunla secde niyet etmeksizin yüzü üzerine düştüğünü görse, eğer bir müzakere ve düşmanlık içerisinde ise zelil ve rezil olur, şayet tüccar ise zarar eder, bir ihtiyacı varsa ihtiyacı giderilmez.

Rüyada secde eden kimse, bir dağ üzerinde secdeye kapandığını görürse, çetin ve adaleli birisine galip gelir. Yere kapanması bir yığın ya da bir duvar üzerinde olursa, o kimse değerli ulu bir kimseye boyun eğer, alçakgönüllü eder ve onun huzurunda eğilir.

Rüyada secde etmek, Allah-u Teala Hazretlerine (C.C.) iman etmeye, isyankar için de tövbeye kötüye işaret eder. Ara Sıra secde, sünnete alt olmaya ve Resülullah ile Cennette komsu olmaya işarettir. Secde, kurtuluş ve zafere ve işlemekte olduğu günahtan tövbe etmeye, ömrün uzunluğuna, tehlikelerden kurtulmaya delalet eder. Secde, işlerin iyi yürümesine, bazen de onu görebilen kimse için Allah (C.C.)’in ihsan edeceği nimetlere işaret eder

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google