Sebze
Sebze

Sebze

Rüyada rengi hoş, taze sebze, mülk, mal, para, zenginlik, kısmettir.   Rüyada mevsiminde, taze olarak görülen ve tüketilen sebzeler rızka dikkat çekici eder. Mevsim açık havada görülmeleri ise endişe ve kedere delalete eder.

Rüyada fena kokulu sebzelerden yemek, kuytu olan şeylerin açığa çıkmasına veya konut halkının o kişiye olan soğukluğuna delalet eder. Rüyasında tere, nane gibi sebzeleri görmek endişe ve kedere, sebze ekili yeri görmek tedirgin erkeklere, sebzelikten sebze toplamak, hanımın akrabaları cihetinden gelecek sıkıntıya, deste ile sebze, kişiyi şerden koruyan uyarıcıya, kurutulmuş sebze, kendisiyle malların ıslan edildiği şeylere kötüye işaret eder.

Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar çok hayırlıdır. Dar ve hareketli bir hayat sürmeyi müjdeler. Domates uzak gelecek iyi haberlere kötüye işaret eder.

Rüyada rengi hoş, taze sebze, mülk, mal, para, zenginlik, kısmettir.

Rüyada sebze bakmak, genel olarak ömrün uzunluğuna, umutla yasamaya ve mutluluğa sinyâl eder. Bir başka yoruma göre de: Rüyada sebze görmek üzüntü ve kederdir. Sebze tarlası, eniştesi olan erkeklere işarettir. Bir kimse rüyada kendisinin bostandan bir deste sebze topladığını görürse, şerden sakınması gerekir. Rüyada kuru bakla görmek, kendisiyle öteki malların ıslah edileceği bir maldır. Bazı yorumcular, baklanın tümü hoş, bazıları da çirkindir demişlerdir. Yeniden bazı tabirciler sebzelerin hepsi ticarete, erkeklere, hüzün, kedere, çocuk ve mala kötüye işaret eder. Rüyada pişmiş sebze yediğini görmek, her şeyden hayır ve menfaate, ferah ve sürura, rütbeye ve şerefe nail olmaya her şeyde ticaret ve fayda görmeye delalet eder.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google