Sayfa
Sayfa

Sayfa

Rüyada sayfa görmek, yaptığınız hataların farkına varacağınızı, vicdan azabı duyacağınızı sinyâl eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır   Rüyada pak bir sayfa görmek, kadına müjde ve ferahlığa. Rüyada kadının bir sayfa verdiğini bakmak sevindirici bir işe kötüye işaret eder. Rüyada elindeki sayfayı devirmek vefat etmeye, sol eliyle bir sayfaya yazı yazmak çirkin laf ve harekete delalet eder. Keza rüyada sol elinde sayfa görmek yaptığı işten pişman olmaya, sağ elle sayfayı kâğıda dökmek veya sayfanın sağ elde olması hayır ve berekete, mutluluk ve saadete kötüye işaret eder. Bir sayfaya bakmak ve onu okuyamamak mirasa alamaya okumak ise mirasa mirasçı olmaya işarettir. Rüyada sayfayı tersinden okumak borca, mahşerde dağıtılan sayfaları bakmak reel imana ve Salih amele, kurtuluşa delalet eder. Yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı dikkat çekici eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada sayfa görmek, yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı muhabere eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada sayfaya malik elde etmek, kadına yorumlanır. Rüyada bir adamın sayfa alması, o kişi için müjde ve ferahlıktır. Rüyada kendisine bir kadının bir sayfa verdiğini görebilen kişi, sevindirici bir iişi bekler. Belki kadın örtülü, sayfa da açık ise, rüya sahibinin sakınması gereken meşhur bir habere kötüye işaret eder. Rüyada elinde dürülmüş bir sayfa görebilen kişinin ölmesinden korkulur. Rüyada sol tarafında bir sayfa bulunduğunu gören kişi, yaptığı işten pişman olacağına yorulur. Rüyada sol eliyle bir sayfa yazdığını görebilen kişi, şair değilse bile şiir yazan ya da çirkin bir meslek işler ya da zinadan bir çocuğu olur. Rüyada elinde Farsça yazılı bir sayfa olduğunu gören kişi, zillet ve sıkıntıya düşeceğine delalet eder. Bir sayfaya baktığını ve onu okuyamadığını görebilen birey, bir mirasa nail olur, sayfayı okuduğunu görebilen kimse, bir mirasa varis olur, ters göre okuyan birey ise üzerine borç birikeceğine işarettir. Kıyamette değişik sayfaları bakmak, rüya sahibinin imanının düzgünlüğüne ve Peygamber (A.S.)’in lisani ile Allah (C.C.) tarafından gelen şeyleri tasdik edip şüpheyi reddetmesine delalet eder.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google