Sarhoş
Sarhoş

Sarhoş

İşlerinizin fena gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir.   Rüyada sarhoş olduğunu bakmak, üzüntü ve kedere delalet eder. Sarhoş olup üstünü başını parçaladığını bakmak, nimet ve varlıklarının azalmasına kötüye işaret eder. Rüyada şarapla ayyaş almak haram mala, nefret içinde olan birinin kendini ayyaş görmesi hayra, sarhoş olmadığı halde sarhoşmuş gibi adet edinmek, olmayan şeyi kendinde var gibi göstermeye veya töhmet ve belaya, rüya sahibi Salih biri ise Allah aşkına ve gönül sarhoşluğuna delalet eder. Rüyada ayyaş olduğunu bakmak, işlerinizin fena gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa niçin olacak demektir.

İşlerinizin fena gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir. Kişinin kaygısızca kendisine hasar vereceğine işarettir.

Rüyasında ayyaş olduğunu görebilen helal olmayan mülk kazanır. Bazı tabircilere kadar, bir alkol içmediği halde ayyaş olduğunu görebilen, şiddetli bir korkuya düşer ve malı azalır, içki içerek ayyaş olduğunu görebilen işlerinde zorluk çeker.

Rüyasında sarhoş olduğunu görebilen kimse, kaygısızca hareket ederek kendine hasar verecektir. Yine sarhoş olduğunu görebilen, akılsızca yapılan, fena biri tarafında zarara uğramasına delalet eder..

Rüyada sarhoş bakmak, işlerin bozulacağına, bir korku yaşayacağına, bir takım yorumculara kadar ise; helal olmayan mal elde etmeye, zarara uğramaya, rüyada alkol içtiğini bakmak. hatalı davranışlar yüzünden çıkmaza girip işlerin bozulmasına işarettir.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google