Saray
Saray

Saray

Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.   Rüyasında bir kimsenin kendisini parıl parıl avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata, erişkin bir yaşta ise, yeni ve fazla şanslı bir işe, bir kadın için kendisinin çok beğenip keyif alacağı fazla neşeli ve eğlenceli bir davete delalet eder.

Bir kişinin kendini sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki çabalarından nedeniyle beklenmedik bir ödüle yorumlanır. Orta ihtiyar biri içinse yeni ve fazla para kazanacağı bir işe başlamasına kötüye işaret eder. Bir bayan için kendisinin çok keyif alacağı fazla şen bir toplantıya yorumlanır.

Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada büyük, görkemli, hoş bir saray herkesin kıskanacağı güzel bir izdivaç ve geleceği parlak bir iştir.

Rüyada bir sarayda bulunduğunu ve çevresinde bir takim kişilerin, size hizmet ettiğinii görmek, uyarı etmezseniz islerinizin kötüye gitgide artarak gitgide bozulacağına ve rakiplerinizin manâsız durmayıp kuyunuzu kazacağına kötüye işaret eder. Bir başka yoruma kadar de, rüyada saray görmek, mülk, rütbe ve makarna delalet eder.

Rüyada büyük bir saray ve içinin mutlu insanlarla doymuş olduğunu görmek devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google