Sandal
Sandal

Sandal

Sandalla gezinti yerine getirmek, arzu ettiğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve amaçlarınıza ulaşacaksınız demektir.   Genç bir erkeğin rüyasında kendisini sandalda görmesi, güvendiği bir arkadaşı kadar aldatılacağına ve sıkıntılı bir duruma düşmesine; erişkin bir erkek ise, bedensel bir kayıp yüzünden daha sade bir yaşam yaşamaya zoraki kalacak demektir. Genç bir bayan için, yeni ve arkadaş canlısı bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için, fena bir eve taşınacağına delalet eder.

Eğer durgun veya ağırbaşlı suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek, amacınıza ulaşacaksınız, dalgalı suda geziniyorsanız, hayatınızda birtakım sıkıntılı gelişmeler olacak.

Rüyada bir deniz kıyısında sandalla gezinti yapmakta olduğunuzu bakmak, kısa bir yolculuk yapacağınıza yorumlanır. Bir başka yoruma kadar de: Rüyada filika görmek, endişe, hüzün, dert, hastalık, kıtlık ya da darlığa düşmüş olan kimseler için kurtuluşa kötüye işaret eder.

Sandalla gezinti yerine getirmek, istek ettiğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve amaçlarınıza ulaşacaksınız demektir.

Rüyada sandal bakmak; sevdiğiniz bir dostunuzla beraber bir gün geçireceğinize, sandalla gezinti gerçekleştirmek; aile ortamında bir hastalık yaşanacağına, sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini adamakıllı paldır küldür cevap vermemeniz gerektiğine, daha sonradan bir kazaya uğramamak için özenli olmanız gerektiğine delalet eder.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google