Sakız
Sakız

Sakız

Rüyada sakız çiğnemek, tartışmalara, şikayetlere, yanlış veya gözden düşmüş bir şey yapmaya delalet eder.     Rüyada sakız görmek kuvvet kazanılacak bir paraya yorumlanır. Sakız çiğnemek bir dedikoduya, sakız bulmak veya elde etmek, fena bir habere, sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın derde gireceğine delalet eder.

Rüyada sakız görmek fazla sıkıntılı ve bin bir uğraşla kazanılacak bir paraya işarettir. Sakız çiğnemek ise bir dedikoduya yorumlanır. Rüyada sakızın üzerine yapışması iyi yorumlanmaz, bir insanın huzurunuzu kaçıracağını dikkat çekici eder. Sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın belaya gireceğine yorumlanır. Sakız bakmak gereksiz laflar etmek ve rivayet yapmak manasındadır. Sakız bulmak ya da elde etmek, fena bir haber alacağınıza yorumlanır.

Rüyada sakız çiğnemek, kişinin düşüncesiz laf ve rivayet yapacağına delalet eder.

Rüyada sakız çiğnediğini bakmak, bir konu civarda çok konuştuğunuza ve bundan nedeniyle herkesi bıktırdığınıza muhabere eder. Bir diğer yoruma kadar de: Bir kimse rüyada sakız çiğnediğini görse, yanlış ve istenilmeyen Bir meslek yapmasına işarettir. Bir Takım tabirciler, sakız çiğnediğini görebilen kimse, münakasa, şikayet ve bunlar gibi şeylerde o kimseden fazla laf edilir.

Sakız çiğnediğini gören patavatsız laflar eder ya da söylenti yapar. Sakızın üzerine, eline yapışması iyi değildir. Bu yüzsüz, arsız birinin insanın huzurunu kaçıracağı anlamına gelir.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google