Sabun
Sabun

Sabun

Rüyada sabun bakmak, mala, kederin ve üzüntünün geçmesine yorumlanır. Rüyasında sabun parçası gören kişiler ise diğer kimseyi avuntu edeceğine yorumlanır.     Rüyada sabunla elbise yıkamak, hastanın iyileşmesine, günahkarın tövbe etmesine, üzüntüden kurtulmaya, borcu ödemeye işaret eder.

Rüyada sabun bakmak, genç erkekler için ellerine geçecek malla yapacağı işlerde başarıya ulaşacağını işaret eder. Rüyada sabun kalıbını görmek, karamsar ve üzgün kimseye manevi yardıma, sabunla elbisesini yıkadığını görmesi sıkıntılarından kurtulmasına muhabere eder.

Rüyada sabunla bir şey yıkayıp temizlemek derttir. Sabunla elbise yıkadığını bakmak dertlerinden kurtulmasına işarettir. Rüyasında kalıpla sabun aldığını görebilen birey kötü haber alır. Birine sabun veren birey ise bir yakınına kırılır.

Rüyada sabun bakmak, işinizde size engel olmak isteyenlerin olduğuna işaret eder. Sabun, sizi ekarte ederek yerinize dinmek isteyenlere, aleyhinizde türlü oyunlar planlayanlara işarettir. Bir diğer yoruma kadar de: Rüyada görülen sabun, elde edilecek maldır. Sabun parçası, karamsar bir kimseye avuntu veren, bir kişidir.

Rüyada sabunla bir elbise yıkadığını ve temizlediğini gören birey, hasta ise iyileşir, günahkar ise tövbe eder, üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder. Sabun parçası, rüyayı görenin padişaha ya da hakime ileteceği bir olaya da  işarettir. Bazen de sabun, kiri giderdiğinden kederlerin ortadan kalkmasına muhabere eder.

Rüyada sabun hayra yorulmaz. Kalıpla sabun aldığını gören tatsız haber duyar. Birine sabun veren küser. Sabunla bir şey yıkamak ya da temizlemek sıkıntıdır. Vücudunu sabun içinde gören birey sıkılır.

Rüyada sabun görmek, geçimini zor şartlar altında sürdürmeye, sabunla bir şey yıkamak, bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, sabun yemek yemek, başvurulan bir işte kazanç zorluğu çekmeye, sabun satış ya da elde etmek, kazancını başkasına kaptırmaya, sabun kaybetmek ise hastalığa delalet eder.

kadinvecocuk.net

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google