Oyun Gruplarına Bulunmak İstemez Misiniz?

 

Bebeklerimizin rahme düştüğü andan itibaren yaşadığımız heyecanı paylaşıyoruz. Anne adayı olmanın verdiği mutluluğu birbirimiz ile paylaştıkça daha da mutlu oluyoruz.

Kimi ilk çocuğunu kucağına edinmek için gün saymaya başlıyor, kimi ikinci yada üçüncü. Kimi ikiz bekliyor, kimi üçüz : ) Fakat hepsi benzer heyecanları yaşıyor.

Gebe anneler birbirini doğuma uğurluyor

Hamile kalma sürecinden gebelik belirtilerine, doğumdaki hekim seçiminden bebeğin büyüme ve gelişmesine değin birbirinin yanında olan biz; Kadın ve Çocuk Kulübü üyeleri, karşılaşılan her zorlukla da beraber başa çıkıyoruz. İl veya ilçe bazında tanışıyoruz ve kaynaşıyoruz. Site üzerinde kurulan dostluklar, sağlamlaşıyor : )

 

Hiç kimsenin fena bir deneyim yaşamasını isteksizce, hem kendi bebeğimiz ayrıca de dostlarımızın bebekleri için dua ediyoruz : ) Bebeklerimiz dünyaya gözlerini açtığında ise, ilişkimiz sona ermiyor. Bebeklerimizin gelişim sürecinde, emzirme olsun, bezleme olsun, uyutma olsun her konuda birbirimize yardımcı oluyoruz.

Ve o bebekler büyüyor…

Bebeklerimiz muhakkak yaşlara geldiğinde onların gelişimi için kendi yaş grupları ile zaman geçirmelerinin yardımcı olduğunu bildiğimizden, bu sefer bebeklerimiz ile buluşmaya başlıyoruz : )

Dostluklarımız sürerken, bebeklerimiz de oyun grupları ile şen vakitler geçiyor ve paylaşmayı, sevmeyi öğreniyorlar.

Siz de oyun gruplarımıza bulunma istemez misiniz?

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

gebelik testi

Ay ay gebelik : Gebeliğin ilk Ay Değişimleri

Siz değerli okuyucularımız için ay ay gebelik adlı yeni bir yazı dizisi oluşturduk.  Adetinizin gecikmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google