Mükemmel Bir Cisim İçin Yapılması Gerekenler
Mükemmel Bir Cisim İçin Yapılması Gerekenler

Mükemmel Bir Vücut İçin Yapılması Gerekenler

Mükemmel Bir Cisim İçin Yapılması Gerekenler

Vücudunuzun daha genç, güzel hatta kusursuz görünmesi için ister kalıcı tedavilerden isterseniz de geçici çözümlerden yararlanabilirsiniz.
BOYUN
Boyun bölgenize gereken önemi gösterin, çünkü yaşınızı birincil ele veren yerlerden biri boynunuzdur.
Spa bakımları
Her ay yaptıracağınız spa bakımlarından boynunuz da büyük menfaat görebilir. Çekicilik uzmanınızdan yüzünüze yaptığı bakımın aynısını dekoltenize de uygulamasını isteyin, özellikle yoğun nem veren bakımlar ve ölü derileri ciltten uzaklaştıran mikrodermabrazyon, boyundaki yaşlanma belirtilerini önlemekte son derece etkili yöntemlerdir.
Dermatolog ofisinde
BOTOKS Boyunda oluşan yatay çizgiler için kuşkusuz dürüst seçim. Üstelik yüz bölgesine yapılan botoks enjeksiyonlarına kıyasla etkisi bir ay daha uzun sürüyor. FRAXEL REPAIR Bu ablatif lazer sistemi uygulandıktan sonradan, boyun bölgesinin ayrıntılarıyla iyileşmesi için yaklaşık 10 gün gerekiyor. Fakat sadece tek bir seanstan sonradan bile boynunuzdaki sarkmanın toparlandığını, derinin elastikiyetinin arttığını göreceksiniz.
Etkili ürünler
DAHA GENÇ BİR CILT Boyun kreminizin içinde hür radikal hasarını önleyen antioksidanlar ve cildin kolajen üretimini ve dermiş tabakasının dolgunluğunu artıran maddeler bulunmasına özen gösterin.

Makyaj önerileri
RENK FARKINA DIKKAT Yüzünüzle boynunuzun farklı renklerde olması son derece fena bir görünüş yaratır. Bu yüzden,yüzünüze fondöten sürdüğünüzde, boynunuza da bir parça sürmeyi unutmayın.
KARIN
Karnınızın daha sıkı, belinizin de daha ince görünmesi için otobronzanlardan takviye alın.
Spa bakımları
Maalesef çoğu ceset bakımında karın ve bel bölgesi dikkatsizlik edilir. Bu bölgeye içten bir şekilde masaj yapıldığında karın kasları uyarılır, cildi ölü derilerden arındıran bir bakım yapıldığında ise cilt rengi daha homojen ve dinç bir görünüme kavuşur. Suyosunu özleri ile uygulanan wrap de şişkinliğin ve ödemin atılmasına yardımcı olur.
Dermatolog ofisinde
V-BEAM Eğer karın bölgenizdeki çatlaklar kırmızı renkteyse, bunları V-Beam lazerle çare etmek muhtemel. Çoğunlukla 1 -3 seans gerekiyor. THERMAGE Eğer cildiniz elastikiyetini kaybettiyse hiçbir spor onu eski haline getiremez. Daha sıkı bir karın için Thermage sisteminden faydalanabilirsiniz. Kolajen sentezini artırarak, cildin daha esnek ve gergin olmasını sağlayan bu teknolojinin en şahane yanı tek bir seansın tatmin edici olması, fakat sonuçları hemencecik göremeyeceğinizi hatırlatalım.
Etkili ürünler
YOĞUN NEM VERİN Vücudunuza yoğun nem atamak ve anti-aging desteği temin etmek için pahalı kremlere ihtiyacınız yok. Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, ciltte parlak, canlı bir görünüş yaratıyor. Nano teknolojisi sayesinde, etkili faal içerikler cildin daha aşağı tabakalarına kadar etki ediyor. Kısacası, bilhassa yaz ayları için vazgeçilmezlerimiz arasında.
Makyaj önerileri BRONZLUKTAN FAYDALANIN Karnınıza otobronzan sürerek daha ince ve sıkı görünmesini sağlayabilirsiniz. Daha koyu bir ten rengi kusurları gizlemek için en etkili ve pratik yöntemdir. Bizim favorimiz olan Guerlain Terracotta Sunless Luxurious Self-Tanning Balm vücuda çok doğal bir renk veriyor.
DEKOLTE
Dekolte bölgesindeki ince cilt güneşten kaynaklanan yaşlanma belirtilerine karşısında savunmasızdır.
Spa bakımları
Dekolte bölgesi en fazla dikkatsizlik edilen bölgelerin başında gelir ama, yaşlanma belirtilerinin en çok görüldüğü yerlerden biri de yeniden burasıdır. Dekoltedeki güneş lekeleri ve ince kırışıklar için en etkili bakımlardan biri glikolik asit peel’dır. Bu bölgedeki hassas deriye hasar vermemek için fazla zinde olmayan bir peel uygulanır. Alımlılık uzmanınıza, size uyguladığı güzellik rutinine dekolte bakımı da eklemesini söyleyin.
Dermatolog ofisinde
FRAXEL RESTORE Bu yeni non-ablatif fraksiyonel lazer sisteminin iki tane başlığı var. Bunlar, kırışıklıkları rahatlatmak ve pigmentasyon lekelerini onarmak için kullanılıyor. Dekolte bölesindeki pigment lekelerini gidermek için 3-4 hafta aralıkla yapılan iki seans tatmin edici. Ama hedef deri dokusunu iyileştirmekse takriben beş seans yaptırmanız gerekiyor. ALEXANDRITE Sadece pigment lekelerini hedefleyen bu lazerde, en etkili sonuçlar açık ten renginde alınıyor. Kahverengi lekelerin görünümünün hafiflemesi için 1-3 seans tatmin edici.
Etkili ürünler
GÜÇLÜ KORUMA Dekoltenize de güneş koruyucu sürmelisiniz. Eğer bu alıngan bölgeyi güneşin zararlı ışınlarından korumazsanız, kullandığınız hiçbir krem, hiçbir lazer sistemi etkili olmayacaktır.
Makyaj önerileri
BİRAZ IŞILTI VERİN Kimse dekoltesine fondöten sürmek istemez. Lakin köprücük kemiğinizin üzerine süreceğiniz parıltı veren bir pudra veya krem dokulu bir highlighter dikkati dekoltenizdeki lekelerden uzaklaştıracaktır.
KALÇA VE BACAKLAR
Sıkılaştırıcı ürünler, cildin geçici de olsa daha diri ve ince görünmesini sağlarlar.
Spa bakımları
Kalça ve bacaklarınızın güzelliği için spa bakımlarından faydalanabilirsiniz.Önce cildinizi ölü hücrelerden arındıran ve kan dolaşımını artıran bir bakım yaptırın. Daha Sonra cilde yoğun nem veren ve sıkılaştıran yosun maskesini deneyin.
Dermatolog ofisinde
SKLEROTERAPİ Bacaklarınızdaki varislerden ve ince damarlardan kurtulmak için seçebileceğiniz enjeksiyon, ciltte kötü bir görünüş yaratan damarların yok olmasını ve vücuttan atılmasını sağlıyor. Çoğunlukla 3-5 seans tatmin edici. VELASHAPE Bu sistem, selülit görünümünün geçici olarak – 3 ile 6 ay arası – hafiflemesini sağlıyor. Radyo frekansı, kızılötesi ışık ve masaj kombinasyonundan oluşan teknolojinin etkilerini bakmak için haftada 1 -2 seanstan toplam 6 seans yaptırmanız yeterli.
Etkili ürünler
CİLALAYIN Bilhassa vücudun daha alçak bölgelerinde, hücresel yenilenmesi öteki bölgelere tarafından çok daha yavaştır. Bu da cildin daha cansız ve donuk görünmesine niçin olur. Cildi ölü derilerden arındırmak için önerimiz Clarisonic Plus Body Brush. Bu etkin makine doğru duşta eksfoliant ürünlerle boğuşmanız gerekmiyor.
Makyaj önerileri
IŞIL IŞIL GÖRÜNÜN Işıltı ve parlaklık, bacakların daha akıcı, hatta daha ince görünmesini sağlar. Cilde doğal bir bronzluk ve yoğun nem veren Clinique Body Tinted Lotion, bacaklarda harikalar yaratmak için dürüst seçim.

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google