Meslek Yerinizde Her Daim Hoş Görünmenin Yolları
Meslek Yerinizde Her Daim Hoş Görünmenin Yolları

Meslek Yerinizde Her Daim Hoş Görünmenin Yolları

Meslek Yerinizde Her Daim Hoş Görünmenin Yolları

Jurnal koşuşturmaca arasında zamanı kıymetli olan meslek kadınlarına özel hızlı, zekice ve pratik alımlılık önerileri.
Cildinizi canlandırın
Dağılmış bir makyaj ve parlayan deri en basit toniğe batırılmış bir pamukla hafifçe silindiğinde kaybolur. Ardındaki makyajınızın üzerine şeffaf bir pudra sürün. Yol için pratik bir alternatif de deri yüzeyindeki fazla yağı bölge kurutma kağıtları. Kızarıklıklar veya yorgunluğun oluşturduğu göz altı morlukları da kalem formundaki kapatıcılarla kolaylıkla değiştirilebilir. Sivilcelerde ise antiseptik kapatıcılar kullanılması öneriliyor. Ve yorgun görünen cildi her tarafta canlandırmanın en pratik yöntemi pembe tonlarındaki allıklar…
Su geçirmeyen makyaj
Yağmura yakalandınız ve maskaranız mı aktı? Siz hálá sudan, terden ve diğer dış etkenlerden göz makyajnızı koruyan maskaralardan kullanmıyor musunuz? giderken, makyaj çantanızda bir-iki kulak çubuğunu bulundurmayı ihmalkârlık etmeyin. Her türlü acele durumda kurtarıcınız olabilir.

Parlak dudaklar
Pembe tonlarında bir dudak parlatıcısı her zaman yanınızda olsun. Eğer dinç tonları seviyorsanız, kırmızı sezonda da moda olduğu için tam size göre. Bu renk tüm meraklı gözleri de üzerinize çekecektir. Dahası diğer detaylarıda ustalıkla gizlemenize muavin olur. Dudakların ön planda olduğu bir makyajda yüzün öteki bölümlerinde pozitif renk kullanmamanız uygun olacaktır. Hem kırmızı dişlerinizi de daha beyaz gösterir.
Mükemmel bakışlar
Gözlerinize far sürmek için mutlaka bir far fırçası kullanın. Krem veya köpük formundaki göz farları ise parmakla uygulanabilir. Yüzünüzü derhal renklendirmeniz gerekiyorsa ayna olmadan da makyajınızı yapabilecek dek pratik olmalısınız.
Pastel tonlar ayrıca küçük hataları kapatır hem de renklerin pozitif dağılmasını engelleyerek işinizi kolaylaştırır. Çok mu yorgunsunuz? O zaman yapmanız gereken ilk iş gözlerinizin içine beyaz göz kalemi çekmek olmalı. Eğer bilgisayardan gözleriniz kızarmışsa doğal içerikli dinlendirici göz damlaları gözlerinizi yeniden yeniden can vermek için ideal.
Cilde enerji dokunuşu
Sabahları jurnal bakım kreminizin altına bir bakım serumu uygulamayı asla unutmayın. Bu başvuru formu cildinizin akşama değin tazeliğini korumasına muavin olur. Hem ürünlerin içeriğindeki küçük pırıltılı partiküller yüze enerji verir.
Yolculuklarda çekicilik
Saatler süren uçak ya da otomobil yolculuklarında cildin ihtiyacı bakım kremlerinden fazla nemlendiricilerdir. Bu Vesile Ile cildiniz kurumamış olur, rengini korur. Uzun, fönlü saçlar uçak yolculuğu sırasında yumuşak bir saç bandıyla hafifçe toplandığında formunu korur.
Gergin bir şekilde üretilmiş atkuyruğu saçlarda lastik izi bırakabilir. Ayrıca kuru kabin havası saçları hassaslaştırabilir. Ellerinizi kremledikten daha sonra saçlarınız da hafifçe gezdirin bu vesile ile elektriklenmiş saçlarınız her tarafta yumuşak formuna geri dönecektir.

Etiket Meslek Yerinde Nasıl Güzel Görünürüm Iş Yerinde Bakım İşte Çekicilik İşte Makyaj Iş Uygun Cildinizi canlandırın Meslek Yeriniz İçin Su geçirmeyen makyaj Bayanların Iş Hayatındaki Makyaj Özellikleri Meslek Uygun Aydınlık dudaklar

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google