Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin
Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

Masaj İle Kendinizi Daha Zinde Hissedin

Masaj İle Kendinizi Dinç Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde yatıştırıcı ortamı ile yazı kuvvetli karşılamak isteyenlere ayrı masaj seçenekleri sunuyor.
Yoğun meslek ortamından, trafikten, stresten bir lahza olsun uzaklaşmaya ne dersiniz? The Marmara Otelleri uzman kadrosu, özel masaj seçenekleri ile konuklarına bahara tazelenerek girme fırsatı sunuyor. İsveç masajından, aramoterapiye, bali masajından refleksoloji masajına değin çoğu masajın uzmanları tarafından uygulandığı The Marmara Otellerinde geçireceğiniz masaj seansı ardından yaza daha zinde gireceksiniz.
The Marmara Antalya’da karma Özel Marmara masajı Müthiş Akdeniz manzarası ile ünlü falezlerin kıyısında yer alan dünyanın birincil ve tek dönen oteli The Marmara Antalya’nın, masaj programında yer alan Özel Marmara Masajı ve Dinlenme Terapisi (Refleksoloji) dikkat çekiyor. 3 masajın karmasından oluşan Özel Marmara Masajı, tüm kas ve eklemlere yönelik olarak bütün vücuda

uygulanıyor ve streching hareketlerini de içeriyor. Vücudun sadece dizden aşağısına, etap tabanı ağırlıklı uygulanan Refleksoloji masajında ise etap tabanlarında bedenin bütün bölgelerine karşılık gelen istemsiz hareket noktaları belirlenmiş bir basınç ile uyarılıyor. (0 242 249 36 00)
Türkiye’nin En İyi Spa Oteli: The Marmara Bodrum Türkiye’nin en iyi Spa Oteli unvanına sahip The Marmara Bodrum baharı karşılamak için yolu Bodrum’a düşenleri kışın yorgunluğundan arındırmak üzere Spa’sına bekliyor. Uzmanların yaptığı özel Bali ve Tai Masajı, yeşil çay, üzüm, çikolata ya da yosunla yapılan beden bakımları yenilenmenizi ve baharın tazeliğini yaşamanızı sağlıyor. (252 313 81 30)
The Marmara İstanbul: Stresten ve yorgunluktan kaçış İstanbul’un sıkıcı temposundan bunalıp dinlenmek, günün stresini ve yorgunluğunu atmak için The Marmara İstanbul’un masaj programında bulunan Shiatsu (parmak baskı) masajı ve üçgenin taban olmayan kenarı refleksoloji masajları birebir. Veciz yağlar ile yapılan, canlandırıcı ve kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile adale ağrılarından arınıp kendinizi gevşemiş ve onarılmış hissedeceğiniz spor masajı ise yoğun tempoda çalışan ve yaşayan, adaleli masaj sevenler için ideal bir terapi.

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Sosisli Pratik Börek

Sosisli Pratik Börek Tarifi

Sosisli Pratik Börek Malzemeleri Sosisli Pratik Börek Yapılışı   Yufka ortadan ikiye katlanır. Yarım daire …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google