Güzelliğin En Kayda Değer 8 Kuralı
Güzelliğin En Kayda Değer 8 Kuralı

Güzelliğin En Kayda Değer 8 Kuralı

Güzelliğin En Kayda Değer 8 Kuralı

Güzelliğin en manâlı 8 şifresi Güzelliği sadece pahalı makyaj malzemelerinde ve şık kıyafetlerde aramayın. Bir Takım gıdalar, vitaminler ve mineraller açısından varlıklı besinlerle gelen çekicilik, kalıcıdır. asgari haftada bir kez bu besinleri kullandığınızda, aynada gerçek güzellikle karşılaşacağınıza muhakkak olabilirsiniz.
Ceviz
Ceviz, cildi ıslatmak ve esnekliğini gözetmek için idealdir. E vitamini açısından zengindir. Cilt hücrelerini yeniler.
Mantar
Mantar kırışıklıkların görünümünü önlemek ve taze bir tene kavuşmanıza yardımcı olur. Gençlik iksiri niteliğinde kuvvetli antioksidanlar barındırır. Hücresel yenileyici maddeler taşır.
Peynir
Hakiki bir kalsiyum deposudur. Kemikler ve dişler için bir yapı malzemesi olan peynir günde minimum 25 gram tüketilmeli.
Midye
Parlak saçlar istiyorsanız ve tırnaklarınız kırılgansa mutlaka istiridye yemelisiniz. Hücreli aktiviteyi mükemmel bir şekilde uyarır. Çinko, oluşumu ve dokuların gelişimi için gereklidir. Haftada en az 10-12 midye yemelisiniz.
Kivi
C vitamini ve Beta-karoten açısından zengindir. C vitamini esneklik ve cilt sıkılığından sorumluluk sahibi kolajen üretimini uyarır. Doku onarımı ve çevre kirliliğden korunma için gereklidir. Beta-karoten, cildi güzelliştirir. Her kahvaltıda bir adet kivi yemelisiniz.
Pirinç
Kahverengi pirinç silisyum açısından zengindir. Bu madde tahvil dokularının önemli bir parçasıdır. Darı sayesinde cildin üst tabakası genç ve elastik kalır. Her gün mutlaka pirincin çorbasını veya pilavını yemelisiniz.
Çiçek Tozu
Son yıllarda ‘çiçek tozu’in güzellikteki etkisi gündemde. Bileşimindeki vitamin ve mineraller diğer o kadar fazla besinde bulunabilenden çok daha fazla. Organizmayı güçlü tutmak ve dengelenmiş beslemek için vücudun ihtiyacı olan beceriksiz maddeleri bitirmek ve gözetmek açısından hayati yük taşıyor polen.. Güzellikte de fazla kayda değer rol oynuyor: Kirli ve bozuk görünümlü bir deri genellikle bedeninde gerekli ihtiyaç maddeleri yetersiz olan insanların sorunudur. Polen, ciltteki bu sorunların üstesinden gelir. Kanın atık maddelerden arındırılması yani temizlenmesi sonucunda, ciltte kayda değer şansın dönmesi olur. Polen bu görevi çok iyi yapar. Sağlıklı ve parlak bir ten isteyenler, poleni her gün bir dere kaşığı yemeliler.
Ginseng
Genç ve güzel kalmak isteyen cümbür cemaat bu besini kullanmalı. Bu bitki, insana dinçlik ve enerji verir. “Doğal doping” maddesi olarak kabul edilen ginseng, hücrelerin yenilenmesini sağlar ve asap sistemini dinç yapıya kavuşturur. Vücuda dinçlik ve rahatlık verir. Uykusuzluğa, yorgunluğa da iyi gelir. Bütün bu etkileri ile kan dolaşımını da uyardığı için (düzenli kullanımda) tenin kusursuz görünmesini sağlar.

Etiket güzelliğin altın kuralı altın kaide güzellikte afiyet ve güzellikle ilgili altın kurallar Alımlılık Besinleri Hücreyi Yenileyen Maddeler

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google