Güzelliğin Bögürtlen Sırrı
Güzelliğin Bögürtlen Sırrı

Güzelliğin Bögürtlen Sırrı

Güzelliğin Bögürtlen Sırrı

Meyvesi cildinizi güzelleştiriyor, çiçekleri ellerinizi yumuşatıyor, yaprakları yaralara iyi geliyor. Artık “yabani” meyve olmaktan çıktı. Bir fazla çiftlikte ıslah edilmiş yabani böğürtlen tarlalarına rastlayabiliyoruz..

Sayısız yararları keşfedildikçe bundan böyle kapalı kutularda suyu da satılmaya başlandı. Çünkü Özsuyunda organik asitler, mineraller ve vitaminler bulunan bir meyve böğürtlen. Hafızaya da iyi geliyor. Yaprağından yapılan nehir ağız yaralarını iyileştiriyor. Kanı temizleyici etkisi de var. Suyu bununla beraber ishalleri geçirmede yardımsever. Çiçeklerinden el losyonu elde edilir Böğürtlenin. Cildi güzelleştiren bir meyve olduğuna dikkat çekiyor.. İçinde çok fazla miktarda C vitamini bulunuyor. Çiçekleri kaynatıldığında güzel bir karoser ve el losyonu elde ediliyor! öte taraftan meyvesi canlılık veriyor. Zindelik kazandıracak yegane meyvelerden biri. Damar sağlığına da olumlu etkisi var. Zayıflama sürecine girenler de yemeli bu yemişi. Kan şekerini etkilemiyor çünkü! İçeriğindeki doğal sekerler baştan sona kan şekerini dengede bıradan bir özelliği var… Yaprakları deri yaralarına iyi geliyor uzmanlar bu mucize bitkinin boğaz enfeksiyonlarına ve yaralara da iyi geldiğini söylüyor. Yara  iyileştirici etkiye sahip. Şu mevsimde yavaşça taze yapraklarının çıktığını belirtiyor. Böğürtlenin körpe yapraklarını toplayın. (lapa haline getirin) Bu lapayı ciltte yara olan bölgeye sürebilirsiniz.

Etiket güzelligin böğürtlen sırrı Nasıl hoş Olabilirim Doğal meyvelerle güzel elde etmek Böğürtlen güzelliği

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google