Eski Kalıntı İle Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun
Eski Kalıntı İle Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun

Eski Kalıntı İle Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun

Eski Kalıntı İle Sıkı Bir Vücuda Sahip Olun

Güzelliğine düşkün kadınlar bundan böyle daha sıkı bir vücuda kavuşmak için fosilden medet ummaya başladı!
Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte dağıtılmış yöntemlerle selülitsiz, daha diri, daha sıkı bir vücudun hayalini kuran kadınlar Almanya’nın güneyinde gitgide çoğalan oksijen yetersizliği nedeni ile zaman içerisinde tamamen değil olan denizin dibindeki kalıntıların oluştuğu fosile umut bağladı.
Estetisyenler bu bakımın özelliğini, ”Güney Almanya’nın batık denizlerinden, hayvan bitkilerin fosilleşmiş hali. Oksijen yetersizliğinden dibe çöküp orada fosilleşiyorlar. Taşlaşıyor. Bunlar denizden çıkarılıyor. sonradan öğütülerek cisim bakımlarında kullanılıyor” dedi.

Posidonien kayalarından elde edilen bu fosilin yüzde 15 oranında ‘taş yağı’ içerdiği termik özelliklerini bundan elde ettiği belirtildi. Fosil özellikle kuru, yağlı, bitkin ve gevşek cilde canlılık kazandırmak için kullanılıyor. Tüm cisim jelatinle kaplanarak, özel bir su yatağında titreme ve ısı yardımı ile eski kalıntı çamurunun kuruması bekleniyor. Sıcak su taşıyan yatak ile ilgili estetisyen Saat, ”Haliyle birey ayrıca sıcak suda çamuru vücutta kurutuyor, toksin atıyor, vücudu sıkıştırıyor. aynı zamanda su yatağında yattığı için yer çekiminden 20 dakika değin uzakta kalıyor ve vücudunu dinlendiriyor” dedi.
Eski Kalıntı ile güzelleşmeye çalışan, vücudundaki sarkmalardan yakınan 25 yaşındaki hasta, toz haline getirilmiş fosili, bir tedarik ılık su ile karıştırılarak vücuduna sürerken titreşimli sıcak su yatağına uzandı. Hasta, ”Sürülürken soğuktu ama şuanda vücudumda stres, ferahlama ve sıkılaşma hissediyorum” dedi.

Fosil bakımının en büyük özelliğinin ürünün doğal olması olduğunu bildiren diyetisyen, ”Sonuçta bu mahsul batık denizlerden çıkartılıyor ve fosilimiz kum haline getiriliyor. Bu bakımı hiçbir şekilde katkı koymadan, doğal halini öğüterek uyguluyoruz. Haliyle doğal vitamin ve mineraller, vücuda aktive olduğu için kişinin vücudundaki yetkisiz olan mineralleri tamamlıyoruz” diye konuştu.
Fosil bakımı, sıcaktan dolayı varisi olan ve kan basıncı hastalarına önerilmiyor. Benzer fosil bakımı yüze de uygulanabiliyor. Haftada 1 kere yapılması önerilmektedir.

Bunlardan bir tanesi olabilir mi?

Büyük Topuz Modelleri

Büyük Topuz Modelleri

  Büyük topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Beğendiklerinizi kuaförünüze göstererek aynısını yaptırabilir sizde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

We Love  Google